E-Okul veli bilgilendirme sistemi 2018

Kategori: Güncel - 2.344 viewsYorum Yazın
E-Okul veli bilgilendirme sistemi 2018

E-Okul Veli Bilgilendirme sistemi 2018, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından velilerin öğrenci ile ilgili bilgileri ve notları takip etmesini sağlayan bir sistem. Okul vbs olarak da bilinen e-okul veli bilgilendirme sistemi (okul vbs) 2007 yılından beri hizmet veriyor. Bu sistem veli ve öğrencilerin pek çok bilgiye anında ulaşmasını sağlıyor. E-Okul veli bilgilendirme sistemi 2018 giriş için buraya tıklamanız yeterlidir.

 

E-Okul veli bilgilendirme sistemi 2018 giriş

E-Okul veli bilgilendirme sistemi 2018 giriş için tıkladıktan sonra bulabileceğiniz başlıkları şu şekilde özetleyebiliriz. E okul vbs giriş için tıklayınız.

  • Öğrenci devamsızlık bilgileri
  • Haftalık ders programı
  • Sınav notları
  • Nakil bilgileri
  • Yerleştirme bilgileri
  • Sınav tarihleri
  • Öğrenci kimlik bilgileri
  • Yurt ve pansiyon bilgileri
  • Sınav sonuçları
  • E-Okul vbs ortalama görüntüleme

 

E-okul vbs indir

E-Okul veli bilgilendirme sistemi 2018 kullanımını mobil cihazlardan da yapabilirsiniz. Bulunduğunuz her yerden e okul vbs giriş yap yapmak için Android ve ios platformları için hazırlanmış uygulamaları E-okul vbs indir işlemi yaparak bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

E-okul vbs indirmek için tıklayınız.

okul vbs-e okul vbs giriş-e okul vbs indir-e okul vbs giriş yap-e okul vbs ortalama-e okul veli bilgilendirme sistemi 2018-e okul öğrenci girişi yap 2018-e okul öğrenci giriş sayfası-e okul öğrenci girişi yap-e okul öğretmen girişi-e okul vbs öğrenci girişi

e okul vbs giriş

E okul vbs öğrenci girişi

E okul bilgilendirme sistemi veliler kadar öğrenciler için de büyük bir işleve sahiptir. Millî Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri tarafından hazırlanan sisteme E okul vbs öğrenci girişi ile öğrenciler notlarını, not ortalamalarını ve alacakları takdir, teşekkür ve onur belgelerini görebiliyorlar.

Öğrenciler hem yazılı hem de sözlü notlarını e okul öğrenci giriş sayfasını kullanarak görebiliyorlar. Böylelikle okulda öğretmen veya karne beklemek ihtiyacı ortadan kalkıyor.

Sisteme öğrenciler T.C kimlik no ve okul numaralarını kullanarak erişim sağlayabiliyorlar.

 

E-okul öğrenci girişi yap 2018

E-okul öğrenci girişi yap 2018 yılında da öğrencilerin yoğun ilgisini çekmesi bekleniyor. Öğrenciler sisteme girip sol bölümdeki not bilgisi sekmesine tıklayarak yazılı ve sözlü sınavlardan aldığı notlar, performans/proje ödevinden aldığı notlar gibi notlar ve ortalamalara ulaşabiliyorlar.

Büyük kolaylık sağlayan E-okul öğrenci girişi yap 2018 uygulaması için e okul öğrenci giriş sayfası linkini kullanabilirsiniz.

E okul öğrenci giriş sayfası linkine tıklayarak sistemi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

E okul öğrenci girişi yap

Eğitim fırsatı sitesi olarak e okul öğrenci girişi yaparak düzenli olarak gelişmeleri takip ediyoruz. Bu nedenle e okul veli bilgilendirme sistemi ve öğrenci girişi ayrıca e okul öğretmen girişi yapmak isteyenleri tek tıkla e okul sayfasına ulaştırıyoruz.

E okul sistemi üzerinden ayrıca diploma doğrulama yapabiliyorsunuz. Diploma doğrulama girişi için tıklamanız yeterlidir.

E okul veli bilgilendirme sistemi 2018 ekranında yardım masası butonunu da kullanabilirsiniz.

MEB YARDIM MASASI; MEBBİS Kullanıcıları ve diğer vatandaşların, MEB bünyesinde geliştirilen yazılımlarla ilgili problemlerini, isteklerini ve diğer taleplerini bildirecekleri, isteklerle ilgili süreci takip edebilecekleri bir sistemdir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN