— Hakkında

Hakkımızda

Egitimfirsati.org tüm eğitim kademeleri için teorik ve pratik eğitim sistemleri ve eğitim araç gereçleri hakkında bilgi ve makaleler yayınlamaktadır. Ayrıca eğitim ile ilgili güncel haberler de içerikte yer almaktadır.

İçerik yüz yüze, uzaktan ve hibrit eğitim alanlarında olmaktadır. Yaygın ve örgün eğitime yönelik bilgilere ve gelişmelere yer verilmektedir.

Egitimfirsati.org sitesindeki makale, haber ve yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Yönlendirme amaçlı veya bağlayıcı değildir. Bir eğitim profesyonelinin çalışması gibi değerlendirilmemelidir.

Toplumun genel etik değerleri ve milli hassasiyetlerine aykırı içerik Egitimfirsati.org sitesinde yer bulamaz. Bununla birlikte çağdaş eğitim doktrinleri ve trendleri incelenmektedir.

Egitimfirsati.org sosyal medya hesaplarını eğitim içeriğini geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla kullanmaktadır. Bu bağlamda facebook, twitter, instagram, youtube başta olmak üzere sosyal medya hesapları ile paylaşım yapmaktadır.

Eğitim alanında ülkemizde ve dünyada ortaya çıkan gelişmeleri objektif ve güncel olarak Egitimfirsati.org sitesinden takip edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!