— Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Egitimfirsati.org sitesine giriş yapıldığında ‘Kullanım Koşulları’ belgesi de incelenerek okunup onaylandığı kabul edilmektedir. Bu konuda ayrıca bir ihtar, onay veya beyana gerek bulunmamaktadır.

Egitimfirsati.org sitesinin içeriğinde yer alan eğitim bilgileri teorik veya pratik öneriler sunabilir. Bu öneri ve bilgilerin uygulanması sorumluluğu ziyaretçinin kendi sorumluluğundadır. Buradaki makaleler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bağlayıcı veya sonuçları garanti edilen bir proses değildir.

Sitedeki bilgiler ulusal ve uluslararası literatür taranarak, gerektiğinde tercüme yapılarak ve sektör profesyonellerine başvurarak oluşturulmaktadır. Sitedeki bilgilerin hatalı değerlendirilmesi ve kullanılmasından Egitimfirsati.org sorumlu değildir.

Site yoruma açıktır. Sitede yer alan yorumlar ve yorumlardaki linkler ile ilgili sorumluluk yorumu yapan ziyaretçilere aittir. Yorumlar ve yorumlardaki linklerden Egitimfirsati.org hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz. Buna rağmen Egitimfirsati.org editörleri yapılan yorumlara yayın onayı vermeden önce incelemekte ve onay süreci işletmektedir.

Yorum sahipleri yaptıkları yorumların gizli olmadığını, kamuya açık paylaşımlar olduğunu ve sorumluluğun kendilerinde olduğunu peşinen kabul etmiş olmaktadırlar.  

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!